Menu Zavřeno

Příměstský tábor 2020

Vážení zájemci,
náš spolek se rozhodl, že pro uspořádá příměstský tábor (s denním docházením) pro širokou veřejnost. Zde uvádíme podrobnější informace.

Kdy?

Tábor proběhne od pondělí 24. do pátku 28. srpna 2020 – každý den od 8.30 do 17 hodin.

Program?

Hry a sport na hřišti, výlety po Liberci a blízkém okolí. Přesný program bude záviset na aktuální epidemiologické situaci. Částečně se budeme pohybovat na hřišti v Matoušově ulici, ale za obědem či některými dalšími aktivitami a výlety se budeme muset občas přesunout. Zázemí máme v Kultivaru (ul. U Besedy) – bude zde probíhat program v případě nepříznivého počasí, bude zde možnost využít toaletu a hygienické zázemí a budeme sem chodit na obědy.

Pro koho?

Pro kluky a holky od devíti do dvanácti let. Mladší mohou po dohodě – ideálně společně se staršími sourozenci. Kapacita tábora je 20 účastníků.

Za kolik?

Cena tábora je 1 500 Kč. Nižší cena oproti jiným táborům je dána tím, že všichni vedoucí se o chod tábora starají bez nároku na finanční odměnu. V ceně je jednou denně teplé jídlo, materiál, doprava po Liberci i okolí, vstupné na atrakce.

Kdo tábor povede?

Tábor povede tým vedoucích Vlkodlaků. Jsou to skautští vedoucí, kteří mají zkušenosti z organizace Junák – český skaut, ve které jsou stále aktivní. Každý vedoucí má platné potvrzení od lékaře pro práci s mládeží. Hlavní vedoucí je absolventem zdravotnického kurzu a pedagogického minima pro mimoškolní činnost. Více o vedoucích je možné se dozvědět v sekci O nás našeho webu.

Storno poplatky

Více než 30 dnů před táborem15 %
Více než 14 dnů před táborem30 %
Více než 3 dny před táborem60 %
3 a méně dnů před táborem80 %

Storno poplatek se řídí dle tabulky vpravo.

Storno poplatek se snižuje na polovinu v případě splnění alespoň jednoho z následujících bodů:

  • Účastník se nemůže tábora zúčastnit z důvodu akutního onemocnění
  • Účastník se nemůže tábora zúčastnit z důvodu nesplnění pravidla bezinfekčnosti
  • Účast dítěte bude znemožněna z důvodu nařízené karantény
  • Epidemiologická situace spojená s šířením nemoci Covid-19 znemožní účast člena s ohledem na ochranu ostatních členů rodiny (tedy zvýší se počty nakažených a rodina se rozhodne omezit sociální kontakt z důvodu ochrany ostatních členů rodiny)

Poplatek nebude vyžadován a záloha bude vrácena v plné výši v případě splnění alespoň jednoho bodu:

  • Epidemiologická situace spojená s šířením nemoci Covid-19 znemožní konání tábora
  • Účastník si za sebe najde náhradu
  • O odpuštení storno poplatku rozhodne hlavní vedoucí tábora na základě žádosti

Přihlášky a platby

Do 15. června 2020* je potřeba vyplnit předběžnou přihlášku. Po jejím vyplněním vám zašleme podrobné informace ohledně závazné přihlášky a platby.

* Stále máme volná místa. V případě zájmu je možné posílat předběžné přihlášky až do 19. srpna a individuálně se domluvit na podmínkách.

Přihlásit se